fbpx

SHR karvaeemaldus

Vabane karvadest püsivalt ja saa siidiselt sile nahk!

Kas poleks imeline, kui saaksid elada ilma soovimatute sissekasvanud karvadeta ja unustada tüütu raseerimine ja vahatamine püsivalt?

SHR (Super Hair Removal) on uusim ja parim tehnoloogia püsivaks karvaeemalduseks. SHR töötab läbi karvasibula elutuks muutmise.

SHR-laserid sobivad kõikidele karvatüüpidele ja nahatoonidele. Karvaeemalduse tulemused on pikaaegsed, ulatudes sõltuvalt inimesest kuni viie aastani.

Teostame SHR karvaeemaldust Pärnu Kehastuudios oma valdkonna liidri Alma Lasers (Iisrael) abil.

Miks SHR karvaeemaldus on parem kui traditsioonilised IPL laserid?

IPL laserid suunavad nahale tugeva valguskiire, mis võib olla valulik ning põhjustada ebaühtlast tulemust ja isegi põletusi. SHR karvaeemalduses kasutatakse madalamat energiat, aga seda rakendatakse korduvalt seni, kui karvanääpsud on püsivalt hävinenud.

See pikem, aeglasem ja järk-järguline tehnika on efektiivsem kui lühikesed ja intensiivsed valgussähvakad. Lisaks annab aeglase tehnika kasutamine ühtlasema tulemuse ning on valutum.

Kui tavapärase laseriga on heledaid ja väiksemaid karvu raske eemaldada, kuna neil on vähem melaniini ja nad vajavad hävimiseks suuremat energiat, siis SHR toimib ka heledate ja väiksemate karvadega. Lisaks karvafolliikulitele on fookuses ka tüvirakud.

Miks SHR karvaeemaldus?

Valu puudub nii protseduuri ajal kui ka pärast seda

On palju valutum võrreldes tavapäraste laseritega.

Ohutu kõikidele nahatüüpidele

Sobib nii heledale kui ka tumedale nahale, päevitamata kui ka päevitunud nahale.

Suunatud ka peenetele ja heledatele karvadele

Kui IPL ja laser toimivad kõige paremini tumedatele karvadele, siis SHR-iga saab sihtida ka väikseid ja heledaid karvu.

Ühtlane tulemus

SHR karvaeemaldus tagab karvavaba naha ilma ebaühtlusteta

Agaa… kuidas SHR karvaeemaldus töötab?

Alma SHR tehnoloogia kasutab madala energiaga ja kõrge sagedusega laserit, mis soojendab nahka järk-järgult ja ohutult, isegi tumedama nahatooniga inimestel.

Jahutatud ots muudab protseduuri mugavamaks.

Spetsialist liigutab laseraplikaatorit aeglaselt üle naha, tagades niiviisi ühtlase ja tõhusa tulemuse ilma põletusohuta. Laserenergia muundub termiliseks energiaks, mis hävitab ümbritsevad tüvirakud ja peatab karvakasvu.

KKK

Mitu protseduuri peab tegema, et saavutada parim tulemus?

Protseduuride arv sõltub inimesest, kuid jääb üldiselt 8-10 vahele. Erinevalt vanematest laseritest, mis sihivad karvu nende aktiivse kasvufaasi ajal, suudab SHR tõhusalt eemaldada karvu ka nende puhkefaasis.

Kas SHR töötab kõigi karvatüüpide puhul?

Heledaid ja väikseid karvu on tihti keeruline tavapäraste laseritega eemaldada, kuna neil on vähem melaniini ja nad vajavad hävinemiseks suuremat energiat, mis võib olla omakorda ohtlik. Nii võimsa masinaga nagu Alma Lasers saab eemaldada ka heledamaid ja väiksemaid karvu.

Kas SHR on ohutu kõikidele nahatoonidele?

Jah – SHR on heaks kiidetud kõikidele nahatoonidele.

Miks on mõnes kohas karvaeemaldus laseriga soodsam kui teises?

Karvaeemalduse hinnad sõltuvad peamiselt kasutatavast seadmest. Kui hind tundub kahtlaselt odav, võib see viidata vanemale või kontrollimata ja odavale tehnoloogiale, mis ei pruugi olla nii tõhus. Pärnu Kehastuudios on kasutusel Alma lasers, mis on uusim ja tõhusaim tehnoloogia karvaeemalduses.

HINNAD

Ülahuul

30€

Ülahuul ja lõug

55€

Kael

50€

Ülahuul, lõug, kael

60€

Bikiinijoon

65€

Brasiilia bikiini

75€

Käsivarred

55€

Käed kogu pikkuses

70€

Kaenlaalused

55€

Sääred (k.a põlved ja varbad)

60€

Reied (k.a põlved)

55€

Jalad kogu pikkuses

90€

Mehe rind

120€

Mehe selg

120€