fbpx

Infrapunamatt

Infrapunamatt

Koge heaoluteraapiate järgmist taset

Infrapunamatt suurendab keha soojusenergiat ja soodustab ajutist verevoolu – higistad nagu trenni tehes ilma trenni tegemata. Rahustavas, kuid samas ergutavas kuumuses tunned end meeliülendavalt. Tulemus? Kilode kadumine, vähenenud tselluliit ja paistetus ning elastne ja sile nahk.

Maksimaalne otsene infrapunakümblus

Infrapunakiired langevad otse kehale, mitte ümbrusele. See tähendab, et infrapunamatt on 3x võimsam kui infrapunasaun – higistamine on intensiivsem ja keha koed soojenevad sügavamalt.

Kuidas see töötab?

Sina lamad mõnusalt teki sees. Infrapunakiirgus kandub nagu võlujõud Sinu nahale ja soojendab Sinu nahka ja nahaluseid kudesid. Põhimõtteliselt on see nagu infrapunasaun, kuid teki vormis. Nii et nelja seina ja saunalava asemel on Sinu keha ümber mässitud infrapunamatt, mis annab kehale soojust, kui juhe seina pista.

Ütlemata lihtne viis kaalukaotuseks.

Infrapunakiirgus põletab nahaalust rasvakihti ja uhab toksiinid kehast välja. Organism vabaneb ka jääkainetest ja liigsest kudede vahelisest veest. Pärast 5 või 10x kuuri pääsevad aastaid Sinu kehasse talletunud ained mängleva kerglusega liikuma. Kaal aina langeb ja kalorid põlevad (keskmiselt 500-800 kcal ühe hooldusega).

Suurepärane naha ilule ja tervisele.

Higistamine tähendab ka suurenenud verevoolu kogu kehas. Südame löögisageduse kiirenedes suureneb ka verevool nahka, tuues kaasa palju elutähtsaid toitaineid ja värsket hapnikku. See kõik toimub seestpoolt – nahk ei saa mitte ainult tubli koguse hapnikku ja toitaineid, vaid Sinu kehast väljuvad samal ajal ka toksiinid.

Vähenenud stress + ärevus.

Infrapuna jõud on siiski midagi enamat kui ainult füüsiline. Regulaarsel infrapunamati kasutamisel vähenevad stress ja ärevus.

KEHAHOOLDUSELE TULLES

✔ Tarbi enne ohtralt vett- vähemalt 1,5- 2 l eelneval paaril ööpäeval
✔ Vähenda kohvi joomist
✔ Söö mitmekülgselt
✔ Hommikul on soovitatav koorida keha ning väldi kreemitamist
✔ Eelneval päeval väldi alkoholi
✔ Kindlasti pead olema enne söönud

VASTUNÄIDUSTUSED

✔ Diabeet
✔ Rasedus ja rinnaga toitmine
✔ Epilepsia
✔ Südamestimulaator
✔ Infektsiooni- ja põletikuprotsessid
✔ Nahakahjustused protseduuri piirkonnas (nahalõhed, haavad)
✔ Aju verevarustuse häired

1 SEANSS

29€

5 SEANSSI

140€

10 SEANSSI

230€