fbpx

LPG massaaž

LPG massaaž

Treenid ja toitud tervislikult, aga teatud kehaosadel jääb rasv püsima? Sel juhul on LPG massaaž ideaalne lahendus.

Kui Sa oled tselluliidiga hädas olnud, siis Sa tead, et traditsioonilised ravimeetodid pole eriti tõhusad lohukeste ja mügarike eemaldamiseks, sest tselluliit pole sama tüüpi rasv, mis kõhu peal. Tselluliit on tihedam ja teda on raskem eemaldada.

Mis on LPG? LPG on üldkeha massaž, kus LPG® tehnoloogiaga töödeldakse naha pinda ja naha aluskudet. 

Ja kuidas see töötab?  LPG rullik tõstab naha kõrgemale. Samal ajal vabastab rullik efektiivselt naha aluskoes rasvarakkude ja jääkainete kokku surutud lümfiteed. Jääkained liiguvad mööda vabanenud lümfiteid mööda verre. Jääkained jõuavad uriini ja väljuvad organismist.

Kas LPG on minu jaoks? Tselluliidiprobleemid, liigne kehakaal, tursed kehal või jalgades, lõtvunud nahk, vananemise ilmingud – kui üks neist ilmingutest Sind puudutas, siis oled oodatud.

Soovid parandada organismi ainevahetusprotsesse, vähendada ümbermõõtu või puhastada organismi jääkainetest? Oled hiljuti sünnitanud ja soovid keha taastada? Oled samuti oodatud.

Nahk on siledam, pringim ja elastsem. Juba peale teist korda. 

Seade võimaldab keskenduda probleemsele kohale. Olgu selleks ”sangad” taljel, lõtvunud koed kõhupiirkonnas ja jalgadel, vananemisilmingud kaelal, dekolteel ja rindadel või naha lõtvumine. 

Kui tihti seda tegema peaks? LPG® massaaž võiks toimuda 2-3 korda nädalas. Kokku vähemalt 10 korda. Tulemuse säilitamiseks tasuks käia paar korda kuus. Ja kui ei ole mingit erilist probleemi, siis ennetavalt võiks paar korda kuus oma kehale head teha.

LPG on 1. tselluliidivastane ravimeetod, mille USA Ravimi- ja Tervisekaitseamet (FDA) on heaks kiitnud. 

LPG on 1. klassi meditsiiniseadmeks kinnitatud. See on 100% ohutu tehnoloogia.

LPG on nr 1 ülemaailmne tselluliidi ravi. Tuhanded ja tuhanded rahulolevad kliendid ja aina suurenev huvi meetodi vastu. Miks? Seansid on lühikesed ja need töötavad.

Vähendab rasva

LPG Endermologie® otsik stimuleerib rakke ja naha all aeglustunud protsessid hakkavad taas tööle. LPG sihib neid piirkondi, mis ei taha alluda dieedile ja trennile. Sa kaotad rasva just sealt, kust kõige rohkem vaja.

Võitleb tselluliidiga

Tselluliit kimbutab 90% naisi (isegi kõige saledamaid ja sportlikumaid). LPG tehnoloogia stimuleerib nahka ja rasvkudet, et neid pehmendada ja vähem tihkemaks muuta. Samal ajal aitab stimulatsioon vabastada rasva ning aktiveerida vere- ja lümfiringet. Tselluliit kaob järk-järgult ja nahk muutub siledaks ja pehmeks.

Tugevdab nahka

LPG rullik stimuleerib nahka õrnalt, et äratada naha nooruse eest vastutavaid rakke. Äratatud rakud hakkavad uuesti sünteesima kollageeni ja elastiini – looduslikke ja naha tugevdamiseks vajalikke aineid. Naha kvaliteet paraneb iga seansi järel ja nahk muutub silmnähtavalt elastsemaks.

HINNAD

1 PROOVIKORD

30€

1 SEANSS

40€

5 SEANSSI

190€

10 SEANSSI

320€

VASTUNÄIDUSTUSED

✔ Põletikulised protsessid kehas
✔ Viirusinfektsioonid
✔ Hea- ja pahaloomulised kasvajad
✔ Maksa-, neeru- ja südamepuudulikkus
✔ Diabeet, kui on häiritud perifeerne vereringe
✔ Rasedus
✔ Südamestimulaator
✔ Kilpnäärmehaigused
✔ Tõsised terviseprobleemid
✔ Songad
✔ Haavad
✔ Naha pinnast kõrgemad sünnimärgid
✔ Veenilaiendid
✔ Nahahaigused