fbpx

Cold Lipo

Kujuta ette ilusat vormis keha… ilma valu, kirurgia, süstlate ja taastumiseta.

Ükskõik, kas veedad tunde jõusaalis või järgid kõige rangemat dieeti, võivad sul olla ikka ebameeldivad kilod või kangekaelsed rasvad kehal, mis keelduvad kadumast. Sest mitte kõik rasvad ei reageeri dieedile ja treeningule võrdselt. Teinekord vajab emake loodus väikest tõuget õiges suunas. Cold Lipo rasvaeemalduse protseduur võib olla see, mida vajad.

Valu ja taastusaeg puuduvad ning võid isegi lõunapausi ajal protseduurile tulla.

Keha kontuurimises pole midagi lahedat, kui see maksab tuhandeid.

Cold Lipo protseduur parandab välimust, eemaldades selektiivselt nahaaluse rasva piirkondadest, kus see on raske muul viisil kaduma. Cold Lipo protseduuri ajal eemaldatakse spetsiaalselt mittesoovitud rasv, protseduur salendab ning annab ilusama toonuse ja vormi. Koos tervisliku eluviisiga võib Cold Lipo protseduur anda soovitud välimuse, mille nimel oled kõvasti vaeva näinud.

Igatahes on Cold Lipo soodsam kui rasvaimu ja raha jääb rohkem alles, aga tulemused on võrreldavad kirurgilise rasvaeemaldusega.

Populaarsed kohad, kust meie kliendid on rasva eemaldanud:

  • Kõht
  • Puusad
  • Reied
  • Tuharad
  • Käevarred
  • Põlved
  • Lõualott

Kuidas see töötab?

Kliiniliselt tõestatud mitteinvasiivne laserravi tungib läbi naha, et sihtida selektiivselt rasvarakke, jättes veresooned, närvid ja muud koed häirimata.

Laserite energiat neelates eraldavad rasvarakud vett, glütserooli ja vabu rasvhappeid. Kogu rasvarakkude sisu eemaldub seejärel kehast lümfisüsteemi kaudu, andes tulemusi, mis aja jooksul paranevad.

Kogu protseduur on mõnus pikutamine – võid isegi magama jääda.

Kogu teadus selle taga

Kui Cold Lipo labad asetatakse nahale, ohutud laserkiired naha sisse piisavalt sügavale, et jõuda rasvakihtideni. Rasvarakud neelavad laserite energiat ning  toimub kiire sündmuste ahel.

Kui valgus jõuab rasvarakkudesse, tekitab see rakkude pindadele poorid. See põhjustab rakkude seinte purunemist ja vett, glütserooli ja rasvhapete eraldumist, vähendades rasva üldist suurust.

See ei mõjuta teisi kehakudesid, veresooni, närve ega organeid. Kõik on lihtne ja ohutu. Lümfisüsteem eemaldab sisu maksa ja neerude kaudu, kus seda töödeldakse samamoodi nagu rasvast toitu – kogu kehasse jääv sisu väljub loomulikult uriiniga.

Cold Lipo tulemused on koheselt märgatavad, prognoositavad ja lähevad ajaga aina paremaks.

Kombineeri Cold Lipo hooldus tervisliku toitumise, treeningu ja elustiiliga ning saavuta oma unistuste keha. Laser-lipolüüsi tehnoloogia on üks väheseid igapäeva kasutuses olevaid tehnoloogiaid, mis on tunnustatud USA Tervisekaitseameti FDA poolt seoses rasvaeemaldusega. Kerged treeningud kiirendavad vabastatud rasva eemaldumist organismist. 

Et tulemused oleksid veelgi paremad, soovitame teha Cold Lipo hooldust koos LPG massaaži, EMS treeningu, infrapunamati või rullmassaažiga.

Tule konsultatsioonile ja paneme paika sinu eesmärgid, millist keha soovid saavutada.  

KKK

Millal näen tulemusi?

Tulemused on kohesed ja lähevad iga seansi jooksul aina paremaks.

Mitut hooldust ma vajan?

Protseduuride arv sõltub väga paljudest erinevatest teguritest, kuid soovitame läbida 10 korra kuuri, mis viiakse läbi kaks korda.

 

Mis rasvaga tegelikult juhtub?

Pärast protseduuri imendub glütserool kiiresti kehasse. Vesi kannab vabad rasvhapped läbi lümfisüsteemi, maksa ja neerude, mis väljuvad seejärel kehast uriini kaudu.

Kas ma pean tulemuste säilitamiseks tagasi tulema?

Tulemused on püsivad, kui järgid tervislikku toitumist ja treeningrutiini. See säilitab tulemuse ja saad oma kaunist keha nautida veel kaua.

Kuidas ma näen tulemusi?

Saame teha enne-pärast pildid ja näed oma silmaga, millised on tulemused ja kuidas need ajaga muutuvad.

Millal pole lubatud?

✔ Nahakahjustused: lõhed, erosioonid, infektsioonid
✔ Rasedus ja imetamine
✔ Verehüübivushäired
✔ Immuunsussüsteemi häired
✔ Hepatiit, neerupuudulikkus, sapikivitõbi
✔ Kilpnäärme talitlushäired
✔ Krooniline veenipuudulikkus, flebiidid, tromboflebiidid
✔ Südamehaigused ja südamestimulaator
✔ Osteoporoos
✔ Astma
✔ Onkoloogia
✔ Infektsioonilised ja põletikulised protsessid
✔ II astme diabeet
✔ Varikoossed veenilaiendid
✔ Kesk- ja sisekõrva kahjustused
✔ Metallproteesid

HINNAD

1x

40€

5x

190€

10x

320€

Cold Lipo + infrapunamatt

55€

Cold Lipo + rullmassaaz

50€