fbpx

EMS salendav lihastoonus

Salendav lihastoonusprogramm on EMS treeningmeetodil põhinev pikutamise protseduur

Salendav lihastoonusprogramm on EMS tehnoloogial põhinev “pikutamise protseduur” parandamaks füüsilist vormi ja vähendamaks kehalt ümbermõõte. Selline protseduur sobib neile, kes soovivad EMS treeningmeetodiga alles tutvuda, samuti neile kes ei või hetkel aktiivset trenni teha või klientidele, kellel on probleemiks ülekaal. Selline 20-30 minutiline EMS treeningvarustusega pikutamine on alternatiiviks tavapärasele treeningule, samas andes kliendile korraliku treeningkoormuse. Lisaks aitab pikutamine leevendada ka seljavalusid ja pingeid ning toetab keha operatsioonijärgsest taastumisest. Pikutamist tuleks teha 1-3 korda nädalas ning selle viib alati läbi meie salongi personaaltreener.

EMS-treening stimuleerib elektriimpulsside abil kõiki teie kehas olevaid lihaseid. Need impulsid tekitavad lihaskontraktsiooni sellise intensiivsusega, et raskusi tõstes või muul klassikalisel treeningul on võimatu sarnast intensiivsust tekitada. EMS-treening töötab 90% teie kehast äärmise intensiivsusega ja see ei kahjusta teie liigeseid. See on omakorda põhjus, miks EMS-treening pole mitte ainult kõige tõhusam, vaid ka kõige turvalisem treeningu meetod maailmas. Seda kinnitust toetavad mitmete rahulolevate klientide tagasisided, spordimeedikute arvamused ja positiivsete tulemustega läbi viidud teaduslikud uuringud.

Märksõnadeks on lihaste toniseerimine ning tugevdamine ja keha vormimine, ümbermõõtude vähenemine ja ainevahetuse kiirenemine, nahaaluse rasvkoe vähendamine, sünnitusjärgse figuuri korrigeerimine. EMS-treening on kiire ja tõhus vahend kehakaalu alandamiseks, tselluliidiga võitlemiseks, ainevahetuse kiirendamiseks, kehakuju modelleerimiseks, lihasmassi toniseerimiseks ja suurendamiseks ning rasvkoe vähendamiseks. EMS-treening stimuleerib lihaskudet elektrooniliselt, tehes tööd lihasega läbi kokkutõmbe ja venituse põhimõtte. See omakorda võimaldab kiire vedelike eemaldumise ja üleliigsete ainete lahustumise organismis. Lihas kasutab ära kehas olemasoleva energia rasvkoe arvelt, mis ümbritseb EMSiga töödeltavat piirkonda.
Lisaks saab seadmega treenides hoolitseda ka nende lihasgruppide eest, mida tavatreening ei hõlma.

HINNAD

Esimene proovikord

25€

1x

36€

5x

165€

10x

270€

VASTUNÄIDUSTUSED

✔ Nahahaiguste puhul (dermatiit, põletik, nahaärritus jms)
✔ Lahtiste haavade, põletuse, põrutuse korral
✔ Südamestimulaatori kasutamine
✔ Südame- ja veresoonkonna haigused
✔ Rasked vereringehäired
✔ Kubeme- või kõhusong
✔ Tuberkuloos
✔ Kasvajad
✔ Kaugelearenenud ateroskleroos
✔ Tromboos
✔ Psoriaas
✔ Epilepsia
✔ Sclerosis multiplex
✔ Diabeet
✔ Hemofiilia