fbpx

iPRF (Plasmateraapia)

Näo, kaela ja/või dekoltee noorendamine ilma kunstlike aineteta ja plastikkirurgiata? iPRFiga (Plasmalifting) on see võimalik!

iPRF põhineb inimorganismi enda tervendavatel jõududel, mis aeglustavad vananemisprotsessi. See on kõige loomulikum ja kehasõbralikum meetod naha nooruslikkuse taastamiseks. iPRF Plasmateraapia kasutab naha noorendamiseks täiesti looduslikku ainet – sinu enda verd.

Kuidas erineb iPRF protdeduur PRP protseduurist?

iPRF sarnaneb PRP-le, kuid lisaks trombotsüütidele sisaldab see ka teisi vererakke (trombotsüüdid, leukotsüüdid, lümfotsüüdid, monotsüüdid, neutrofiilid ja perifeersest verest eraldatud tüvirakud ning fibrini. Erinevalt tänapäeval kasutatavast PRP-st (trombotsüütidega rikastatud plasma) sisaldab iPRF rohkelt kasvufaktoreid ja on kordades tõhusam kui PRP protseduur, kuna tänu uuenenud tehnoloogiale tagatakse kudede pikaajaline uuenemine.

Plasmateraapia on ka paljude staaride punase vaiba väärilise naha taga – sealhulgas Kim Kardashiani, Angelina Jolie’i ja Tiger Woodsi. Plasmateraapia taastab naha nooruslikkuse ja vähendab pindmisi kortse ning kuivust.

Piirkonnad, mida saab iPRFiga teha:

• nägu, silmaümbrused;
• kaela nahk;
• lõuajoon ja sarnaluu;
• käeseljad, dekoltee;
• teised piirkonnad (põlved, küünarnukid, käsivarred ja rasedusjärgne nahalõtvumine).

Kuidas see töötab ehk teadus iPRFi taga…

iPRF protseduuri ajal hakkab tööle keha isetervendusvõime, mis tekitab rohkem kollageeni ja taastab rakke.

Protseduur käigus võetakse patsiendilt verd. Seejärel töödeldakse verd tsentrifuugis, eraldatakse sellest trombotsüütidega rikastatud väärtuslik plasma ja kasvufaktorid. Veri jagatakse mitmeks erinevaks osaks ehk fraktsiooniks, luues sel viisil võimsa kasvufaktorid täis iPRF-i.

Kui see tervendav “kokteil” nahka süstitakse, arvab keha, et nahal on vigastus ja hakkab selle tervendamiseks rohkem kollageeni tootma. Nahas käivitub uuenemisprotsess, mille tulemusi on näha mitme kuu jooksul.

Protseduuri tulemusel vähenevad ka pigmendilaigud ning nahk muutub elastseks. Lisaks vananemisilmingute vähendamisele aitab see vähendada ka akneprobleeme.

Soovitame iPRF Plasmateraapiat neile, kel on…

• Kuiv, atoopiline nahk
• Väsinud ja tuhm nahk
• Vanusest tingitud naha muutused (toonuse langus, elastsuse vähenemine, kortsud jne)
• Aknearmid
• Hüpertroofilised armid
• Nahakahjustused pärast esteetilisi hooldusi (laserravi, keemiline koorimine)
• Alopeetsia (juuste väljalangemine)

Aga.. miks ikkagi iPRF?

Looduslik ja ohutu: Protseduuri käigus ei kasutata kunstlikke ja mürgiseid lisaaineid, mis võiksid põhjustada allergilisi reaktsioone või sünteetiliste ainete kõrvaltoimeid. See protseduur ei tekita organismis “äratõukereaktsiooni”, mis tähendab, et keha ei ürita protseduuri käigus kasutatud aineid tagasi lükata või nendele negatiivselt reageerida.

Kollageeni suurendamine: Kollageeni tootmise käivitamisega vähendab iPRF efektiivselt peeneid jooni, kortsukesi ja aknearme. Tulemuseks siledam ja nooruslikum nahk.

Lühike taastumisaeg: Erinevalt invasiivsetest kirurgilistest protseduuridest pole iPRF puhul pikka taastumisaega. Saad naasta pärast protseduuri kiirelt oma igapäevaste tegevuste juurde.

KKK

Kuidas ma tean, kas iPRF sobib mulle?

Nagu igasuguse meie pakutava protseduuri puhul, on esimene samm alati konsultatsioon meie juures – nii saame olla kindlad, et saame pakkuda parimat lahendust ja tulemusi sinu muredele.

Siiski, tänu protseduuri ainulaadsele lähenemisele, on see ideaalne neile, kes soovivad vähendada vananemisega seotud ilminguid nahal, konkreetseid nahaprobleeme ja ka juuste väljalangemist.

Kui kaua protsess aega võtab?

Kuigi iPRF protseduur võib tunduda keeruline, kestab ta kõigest 30 – 60 minutit.

Mis puudutab protseduuri korduseid, siis suudame konsultatsiooni käigus umbkaudu välja selgitada, kui mitu korda võiks protseduuri korrata.

Kas on mingeid kõrvaltoimeid ka?

iPRF’i peetakse ohutuks ja loomulikuks protseduuriks, kuna see kasutab sinu enda verd ja keha isetervendusvõimet. Siiski võib esineda süstidega seotud riskid nagu punetus ja hellus pärast ravi.

Millal ma tulemusi näen?

Tulemuste nägemine võib võtta paar nädalat kuni mitu kuud, sõltuvalt piirkonnast. Näiteks juuste väljalangemise puhul võib ravi võtta kauem aega, kuna juuste tagasikasvamiseks kulub rohkem aega.

HINNAD

1 piirkond

nt nägu 220 € ; 3x kuur 580€

2 piirkonda

nt nägu + kael 280€ ; 3x kuur 750€

3 piirkonda

nt nägu+ kael + käed 310€ ; 3x kuur 800€

4 piirkonda

nägu + kael +dekoltee +käed 330€ ; 3x kuur 850€

Juuksed

1x 220 € ; 3x kuur 580€

VASTUNÄIDUSTUSED

✔ autoimmuunhaigused
✔ onkoloogilised probleemid
✔ depressioon
✔ suhkruhaigus
✔ allergiad
✔ rasedus ja imetamine
✔ vanus alla 16 aasta