fbpx

LPG nägu

LPG nägu

LPG tehnoloogia mõjutab mehaaniliselt kudesid vaakumi ning pöörlevate rullikute või liikuvate labakeste abil. Protseduurid sobivad igas vanuses meestele ja naistele.

Alati nähtavad tulemused juba peale esimest korda. 0 riski, 0 kõrvalmõju.

+80%

rohkem hüaluroonhape sünteesi nahas

70%

elastsem nahk

87%

vähem kortsukesi

46%

rohkem elastiini tootmist nahas

* HUMBERT P. et al. Clinical Interventions in Aging 2015 : 10,1-17.

Uude LPG poolt patenteeritud Ergolift näootsikusse on integreeritud mikromootorid, mis koos pulseeriva vaakumiga:

Silub kortsukesi ja naha ebatasasusi ning aitab neid ennetada

Aja möödudes hakkab nahk lõtvuma ja kaotab elastsuse, moodustades kortse ja vagusid. Enamasti näol, kaelal, dekolteel ja kätel. Unusta kallid kreemid ja operatsioonid. LPG on näo kortsukeste võistluses esirinnas ja sellel on teaduslikult tõestatud tulemused. LPG tehnoloogia muudab naerukortsukesed ja hanejalad silma välisnurgas tunduvalt siledamaks ja aitab näolt isegi kustutada suitsetamise jälgi.

Parandab naha elastsust ja jumet, vähendab silmaaluse turseid

Stress, keskkonnategurid, unepuudus ja tubaka tarbimine tumendavad nahka: mikrotsirkulatsioon aeglustub ning nahka kogunevad toksiinid. Seejärel kaotab nahk oma sära ja jume muutub tuhmiks. 

LPG tehnoloogia on rohkem kui noorendaja – see puhastab Sinu nahka ja muudab selle elavamaks ja säravamaks. Tumedad silmaalused või väsimusest tekkinud paistetus võetakse sihikule ning eemaldatakse kiirelt ja tõhusalt.

Aitab vähendada topeltlõuga

Topeltlõug, see tobe voldike, mõjutab nii mehi kui ka naisi igas vanuses. Vastupidiselt keharasvadele, mida saab riietega varjata, on topeltlõua ja näole kogunenud rasva peitmine võimatu. Topeltlõuga põhjustavad tavaliselt üleliigne nahk või rasv. Olenemata põhjusest näitab LPG kõike, mida võitluses topeltlõuaga teha suudab – pinguldab ja noorendab nahka, samal ajal sellele tubli koguse toonust andes.

HINNAD

1 SEANSS

45€

5 SEANSSI

200€

10 SEANSSI

330€