fbpx

Botuliintoksiin süstid (nn botox)

Soovid peatada aega?

Botuliintoksiin süstid süstid taandavad kortsukesed ja silendavad nahka. Loomulikult, kiirelt ja ohutult, ilma taastumisajata.

Mis on botuliintoksiini süstid (nn botox)?

Botuliintoksiin on bakterite toodetud looduslik närvitoksiin. Seda kasutatakse peamiselt kortse ja kurde tekitavate näolihaste lõdvestamiseks.

Me teeme elu jooksul lugematul hulgal erinevaid näoilmeid – rääkides, süües, naerdes, naeratades või kulme kortsutades. Miimikad tekitavad lihaskokkutõmbeid. Aja jooksul hakkavad tekkima püsivad kortsud ja peened joonekesed, eriti silmapaistvalt kulmude vahel, otsmikul, suu ümbruses ja silmade all.

Botuliin lõdvestab lihaseid, mis võimaldab nahal siledamaks muutuda, kuna lihased ei saa enam kortsu või joont tekitada. Toime kestab umbes 3-9 kuud, pärast mida hakkab lihase aktiivsus järk-järgult taastuma.

Botuliintoksiin aitab aeglustada vananemisprotsesse, sihtida probleemseid piirkondi näol ja annab sulle sileda ning noorusliku jume, millest oled unistanud.

Agaa… kuidas botuliinisüstid toimivad?

Näolihastesse süstitakse botuliintoksiini, mis peatab lihaskokkutõmbeid põhjustavad närviimpulsid. Pinges lihased lõdvestuvad ja nahk muutub siledamaks ja ühtlasemaks. Botuliini süstimist saab hästi kombineerida teiste iluprotseduuridega nagu täitesüstid, laserprotseduurid ja erinevad näohooldused.

Botuliin mõjutab üksnes neid lihaskudesid, kuhu seda süstitakse. Naha tundlikkus säilib.

• Botuliini mõju on näha juba järgmisel päeval.
• Maksimaalne efekt avaldub kahe nädala möödudes.
• Mõju kestab 3-9 kuud.

Botuliinsüstide abil saab:

• eemaldada nii horisontaalsed kui ka vertikaalsed kortse laubal
• eemaldada kurjusekorts ninajuurelt;
• vähendada silmade ümbruses peeneid jooni, tuntud kui “kanavarbad”;
• siluda nina silla kõrval asuvaid kaldjooni;
• muuta kulmude kaart loomulikumaks ja vähem järsuks;
• tõsta kergelt allavajunud suunurki;
• viimistleda ninaotsa esteetilist ilmet;
• korrigeerida paljastuvate igemetega naeratust;
• peatada hammaste krigistamist;
• peatada liighigistamist.

Miks botuliintoksiini süstid?

Peaaegu valutu
Botuliintoksiini süstid tehakse äärmiselt peenikese nõelaga, muutes protseduuri kergesti talutavaks ja praktiliselt valutuks.

Erakordselt tõhus
Toimeaine hakkab toimima kiiresti ja annab silmnähtavaid tulemusi. Sinu siledam nahk ei jää kindlasti tähelepanuta.

Ohutus
Erinevalt kirurgilistest protseduuridest, mis võivad põhjustada tüsistusi, on botuliintoksiini süstid ohutud.

Botuliintoksiini süstid sobivad sulle, kui sul on:

• Otsmiku horisontaalsed ja vertikaalsed kortsud (kurjusekorts)
• Huuleümbruse kortsud
• Krobeline lõug
• Kaela lihasväädid (nn kalkunikael)
• Allavajunud kulmud
• Ninakortsud (bunny lines)
• Alla vajunud suunurgad

Paljud aga ei ei tea, et botuliintoksiini saab kasutada ka mitmete tavameditsiini murede korral. Mõnikord võib arst soovitada Botoxi ravi ka järgmistele probleemide korral:

• Liigne higistamine
• Hammaste krigistamine
• Lihasspasmid
• Migreenipeavalud

Kindel tulemus

Pärnu Kehastuudios kasutame ainult parima kvaliteediga botuliintoksiini preparaate, nagu USA-s toodetud Botox ja Prantsusmaal valmistatud Dysport. Süste teevad ainult meditsiinilise haridusega spetsialistid, kes tunnevad näo anatoomiat ja kel on suur kogemus Botoxi süstimisel.

KKK

Kui kiiresti on botuliintoksiini süstide tulemusi näha?

See sõltub inimesest. Esimesi tulemusi näeb juba mõni päev pärast süstimist. Järgnevatel päevadel Botoxi mõju aina suureneb. Mõnel inimesel on maksimaalset tulemust näha juba nädalaga, teisel kulub kauem. 14 päeva pärast on maksimaalne mõju saavutatud.

2-3 nädalat peale protseduuri kutsume sind tasuta järelkontrolli, et veenduda, kui hästi botuliintoksiini süstid mõjusid. Kui selgub, et tulemus ei ole päris see, saame vajadusel korrigeerida. Lisasüstid on sulle täiesti tasuta.

Kui kaua botuliinisüstide tulemus kestab?

Tulemuse kestus sõltub samuti inimesest, aga keskmiselt on mõju 3–9 kuud. Aja jooksul protseduuri abil saavutatud närviimpulss taastub ning süstide mõju väheneb. Kui efekt kaob, võib botuliinravi korrata.

Kellele botuliintoksiini süstid sobivad?

Botox sobib neile, kes soovivad nooremat ilmet, vähendada peeneid joonekesi ja kortse näopiirkonnas.

Botoxist on abi vananemisilmingutega võitlemiseks või kui arst on soovitanud kaaluda Botoxi kasutamist muude seisundite leevendamiseks.

Botuliintoksiini süstid sobivad kõige paremini täisealistele ja vanematele inimestele, kes ei ole rasedad ega imeta last.

Millised on vastunäidustused?

Botox on vastunäidustatud neile, kes on allergilised botuliintoksiini või botulotoksiini suhtes. Samuti ei ole süstid soovitatud rasedatele ja imetavatele naistele. Süstid on välistatud neile, kel on lihasnõrkus (müasteenia), vere hüübimishäired, suhkruhaigus, onkoloogiline haigus, infektsioon või põletik süstimiskohas. Samuti ei käi Botoxiga kokku antibiootikumid, antikoagulandid ja antiagregandid.

Millised on Botoxi kõrvaltoimed ja tüsistused?

Botuliintoksiini süstide (nn botoxi) kohta levib palju hirmujutte. Näiteks, et nägu muutub täiesti liikumatuks ning emotsioonid ei paista enam välja. See kõik on võimalik, kuid üksnes siis, kui botuliintoksiiniga on liialdatud ning spetsialist ei ole oma tööd professionaalselt teinud. Pärnu Kehastuudios pöörame tähelepanu sellele, et tulemus oleks loomulik ja rõhutaks sinu ilu.

Üleliigne kogus botuliintoksiini võib viia otsaesise lõtvumise või silmalaugude allavajumiseni.

Me kõik oleme näinud fotosid ebaõnnestunud Botoxi tulemustest. Enamasti on niisugused juhtumid seotud allergilise reaktsiooniga, ebakvaliteetse toote kasutamise või kehva süstimistehnikaga. Kvaliteetsete toodete kasutamisel ja profesionaalide juures protseduuri tehes on tüsistused väga haruldased.

Pärnu Kehastuudios ei pea sa kõrvaltoimete pärast muretsema, sest kasutame ainult kõige kvaliteetsemaid preparaate. Samuti teostavad süste ainult kogenud spetsialistid.

HINNAD

Kurjusekorts

170€

Silmade ümbrus (kanavarbad)

170€

Kulmude tõstmine

85€

Huule flip

85€

Krobeline lõug

85€

DAO (suunurkade tõstmine)

85€

Hammaste krigistamine е. bruksism

330€

Liigne higistamine (kaenlaalused)

350€-400€

Kombinatsioonid

Otsmiku horisontaalsed kortsud ja kurjuse korts

250€

Otsmik, kurjusekorts, silmad

330€

Silmad ja kurjus

310€

Otsmik, kurjus, silmad, bunny lines

350€

Fullface (otsmik, kurjus, silmad, nina, lõug, suunurgad, lõuajoon)

500€