fbpx

Tselluliidivastane Deep Heat kehamähis

25.00

Tahad kaotada mõned sentimeetrid kehalt ja vähendada tselluliiti- kuuma efektiga kodused kehamähised annavad suurepärased tulemused!

Laost otsas

Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Soojendavaid mähiseid soovitame tihedama rasvkoe korral, kui muret teeb tselluliit, tugevam rasvkude, pehmete kudede lõdvestamiseks, artriit ja reuma, stressis keha, lõdvestab ka lihaseid.

Tihenenud rasvkoes on vere- ja lümfiringe  häiritud ning sinna hakkavad kogunema ainevahetuse jääkained ehk toksiinid. Põhjustades põletikke ning veepeetust.

Mähiste aktiivsed ja põletikuvastased toimeained stimuleerivad vere- ja lümfiringet, parandades naha ja nahaaluse koe seisundit raku tasandil. Mähiste regulaarne kasutamine vähendab tselluliiti ja turseid, parandab naha struktuuri ja toonust, aitab väljutada liigset vett ning on salendava toimega. Tänu mähise põletikuvastasele toimele sobib hästi ka radikuliidi, artriidi ja reuma vaeguste leevendamiseks ning sportlastele lihaste hoolduseks.

Deep Heat mähise üheks koostisosaks on oregano, mis soodustab jääkainete väljutamist ja rasvapõletust, puhastab keha ja vaimu ning stimuleerib soolestiku tööd.

Deep Heat mähiseid on hea kasutada ka koos Detox või Cryo mähistega ühes protseduuride kuuris, et tulemused oleks veelgi paremad.

Üks kehaosa korraga: mähi kas alakeha või ülakeha, säti kiletekk diivanile või voodile nii, et saad sellele mugavalt pikali heita, kui mähised peal ja endale ümber keerata. Alakeha puhul alusta jalalabadest ja liigu alt üles pikki üht jalga ühe sidemega, jõudes reiteni, kinnita side püksikummi vahele ning mähis samamoodi teine jalg; seejärel mähi esimese sidemega puusa-tuhara piirkond ja teise sidemega mähi üle kohad, mis katmata jäid. Ülakeha puhul alusta kätest ja liigu sidemega samuti alt üles – õla juures tee pööra side ümber rinnaku (jäta rinnanibud välja või kata eelneval kilega) ja seejärel ümber kõhu, teise sidemega alusta teisest käest ja õla juurest mähi katmata kohad. Võib mähkida sisse ka ühe käe ja siis lõigata side katki ja siis teine käsi. Kui sidet jääb üle, võid seda hoida pakendis ning kasutada järgmisel korral).

Soovitus- teha mähiseid pigem hommikul või päeval. Peale seda liikuda, minna jooksma või kõndima. Ja tarbida piisavalt vett, et jääkained saaksid kehast välja tulla. Kui on olemas kuivhari siis peale mähist kindlati harjata keha.

100% NATURE kehamähised on looduslike bioaktiivsete toimeainete ja eeterlike õlide ekstrakti-dega immutatud puuvillased mähised, mis on kehavormi korrigeerimise ja keha seisundi parandamise uudne, tõhus ja tervisele ohutu lahendus. Mähiste peamine toime on strimuleerida ja parandada vereringet kudedes raku tasandil, mis aitab võimendada ja toetada rasvapõletust, jääkainete ja liigse vee väljutamist ning vaigistada põletikulisi protsesse.