fbpx

Body Activator salendav kehamähis

25.00

Vii läbi kodune puhastuskuur kehale. Detox efektiga mähis kiirendab ainevahetus protsesse, aitab viia kehast välja jääkained ja liigse vee!

Laost otsas

Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Body Activator 100% looduslikud kehamähised stimuleerivad vereringet ja käivitavad kehas võimsad ainevahetus protsessid raku tasandil, seal hulgas ka rasvapõletus ja detoks protsessid, jääkainete ja liigse vee väljutamise. Tänu vee väljutamisele aitavad vähendada turseid.

Mähised sobivad hästi keha puhastuse- ja salendavates kuurides, samuti ka koos osade aparaadi kehahooldusete (pressoteraapia) või teiste kehaprotseduuride ja manuaalse teraapia või massaaži kuurides. Võimendades nende toimet ja tulemuste tõhusust. Mähised on kergesti talutavad, ei ole väga tugeva kuuma efektiga, mistõttu sobivad kombinatsioonis teiste kehaprotseduuridega.

Enne mähise kasutamist koori hoolikalt nahk.

100% NATURE kehamähised on looduslike bioaktiivsete toimeainete ja eeterlike õlide ekstrakti-dega immutatud puuvillased mähised, mis on kehavormi korrigeerimise ja keha seisundi parandamise uudne, tõhus ja tervisele ohutu lahendus. Mähiste peamine toime on strimuleerida ja parandada vereringet kudedes raku tasandil, mis aitab võimendada ja toetada rasvapõletust, jääkainete ja liigse vee väljutamist ning vaigistada põletikulisi protsesse.